eli eli lama sabachtani
Last Suppereen groepsexpo
van 7 maart tot 24 mei 2021 . Of de opening op 7 maart of met Pasen plaats vindt is nog steeds afhankelijk van de omstandigheden en toegestane publieksaantallen op dat moment.
Met werk van : Brigitta Sundstrom Jansdotter-Stijn Peeters-Har van der Put-Rinke Nijburg -Marc Janssen-Berten Matty Staal/Christessen-Matijs van de Kerkhof-Meg Mercx–Maria Kapteijns-Ignace Schletten-Ad Wijgergans-Vincent Bijleveld-Greta Alfaro
Locatie & info klik op: Odapark Venray
Het Odapark in Venray is een 11 ha groot landschapspark en natuurgebied. Centraal in het park ligt het Odapaviljoen: met het monumentale Theehuis, een Projectruimte, het Kunstlab en het Odacafé. In dit paviljoen presenteren we onze gratis tentoonstellingen van hedendaagse beeldende kunst, organiseren we lezingen en concerten en ontvangen we jong en oud voor educatieve programma’s. In het historische park en de aangrenzende bossen is een verzameling beelden van internationale kunstenaars aanwezig, gezamenlijk het Beeldenbos.